צור קשר

משלוחים מקומיים
* אנו שולחים חבילה באמצעות כל מוביל מקומי כפי שהלקוח ביקש. אנא צור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף.
 
 
משלוחים בינלאומיים
* אנו שולחים חבילה דרך dhl, fedex, ups, tnt, ems, או דרך אחרת שאתה מעדיף.
*עלות המשלוח מבוססת על גודל, משקל, יעד וערך החבילה, כולל ביטוח משלוח.
* הספק בדרך כלל מספק חשבון מקוון לניהול המשלוחים שלך ואפילו תכונות מתקדמות יותר.
* אנו מצייתים לכל מדיניות וכללי הייצוא. ייתכן שחלק מהמוצרים מוגבלים והגבלות הייצוא עלולות לגרום לעיכוב בזמן ההובלה במשלוח.
* אנו מקבלים גם את שיטת המשלוח כפי שהלקוח ביקש.
* אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלה כלשהי. תודה!
 

dhl express

לוגו dhl

משלוח בינלאומי, בזמן, בכל פעם.

dhl express היא חטיבה של חברת הלוגיסטיקה הגרמנית deutsche post dhl המספקת שירותי דואר אקספרס בינלאומיים. deutsche post היא חברת הלוגיסטיקה הגדולה בעולם הפועלת ברחבי העולם. dhl היא מובילת שוק עולמית בתחום הדואר הימי והאווירי.

תאגיד fedex

לוגו fedex

fedex corporation היא חברת שירותי משלוחי שליחים עולמית אמריקאית שבסיסה בממפיס, טנסי. השם "fedex" הוא קיצור הברה של שם חטיבת האוויר המקורית של החברה, פדרלי אקספרס, שהייתה בשימוש מ-1973 עד 2000.

שירות חבילות מאוחד

לוגו ups

united parcel service of north america, inc., המכונה וממותגת בדרך כלל כ-ups (מסוגנן כ-ups), היא חברת המשלוחים והלוגיסטיקה הגדולה בעולם. מטה חברת משלוחי החבילות האמריקנית העולמית ב-Sandy Springs, ג'ורג'יה, המהווה חלק ממטרופולין אטלנטה. ups מספקת יותר מ-15 מיליון חבילות ביום ליותר מ-6.1 מיליון לקוחות ביותר מ-220 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם.

tnt express

לוגו tnt

שליח המציע הפצה אקספרס עולמית, לוגיסטיקה ושירות דואר בינלאומי של חבילות ומשלוחים.

tnt express nv, thomas landswide transport, היא חברה בינלאומית לשירותי משלוחי שליחים עם המשרד הראשי ב-hoofddorp, הולנד. לחברה פעילות בבעלות מלאה ב-63 מדינות והיא מספקת מסמכים, חבילות וחלקי משא ליותר מ-200 מדינות.

שירות דואר מהיר

לוגו ems

ems הוא שירות דואר אקספרס בינלאומי, למסמכים וסחורה, המוצע על ידי מפעילי הדואר של איגוד הדואר האוניברסלי. אושר על ידי מועצת המדינה, China Postal Express & Logistics Co., Ltd. ("China Postal Express & Logistics") נוסדה על ידי קבוצת China Post וחברות דואר פרובינציאליות כחברה בע"מ בבעלות ממשלתית ביוני 2010. החברה היא ספקית שירותי האקספרס והלוגיסטיקה המשולבת הגדולה ביותר עם ההיסטוריה הארוכה ביותר של פעילות עסקית , הכיסוי הרחב ביותר והמוצרים העשירים ביותר בסין.

 
Top